دانشگاه علوم پزشکی ایران
Iran University of Medical Sciences

-

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۵/۵/۱۷ | 
نشست صمیمی معاون توسعه با جمعی از فارغ التحصیلان رشته مدیریت خدمات بهداشتی درمانی

نشستی صمیمی با حضور معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه و تعدادی از دانشجویان و فارغ التحصیلان مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترای مدیریت خدمات بهداشتی درمانی در تاریخ 13 مرداد ماه سال جاری برگزار شد.
هدف از  این نشست که حدود 5 ساعت به طول انجامید ،بهره گیری از پتانسیل و ظرفیت های خلاق و نوآورانه افراد جوان و علاقه مند جهت خلق ایده های نو در حوزه های مرتبط با معاونت توسعه مدیریت و منابع عنوان شد .این گردهمایی که به نوبه خود ، حرکتی جدید در دانشگاه های کشور بوده است فرصت مناسبی را جهت تعامل نیروهای تحصیل کرده این رشته با دانشگاه فراهم آورد .
در این نشست جناب آقای دکتر مبارکی ضمن خوش آمد گویی به حضار افزود:دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی ایران قطب آموزش در رشته مدیریت می باشد در همین راستا  باید بستر لازم جهت بهره گیری از علم و دانش نیروهای تحصیل کرده بمنظور ایجاد تغییر و تحول در سازمان ایجاد شود.
در این نشست کلیه مدعوین به بیان نقطه نظرات خود در حوزه های مختلف دانشگاه پرداختند و پیشنهاداتی جهت بهبود فرایندهای موجود ارائه نمودند .
در خاتمه جناب آقای دکتر مبارکی ، ضمن ابراز خرسندی از مشارکت این عزیزان ، بر استمرار اینگونه نشست ها تاکیید نمودند و عنوان کردند که : اولین جلسه فتح بابی جهت مشارکت فارغ التحصیلان حوزه مدیریت خدمات بهداشتی درمانی بود. بدیهی است هر اقدام بزرگی با قدم اول شروع خواهد شد . امیدوارم شما مدعوین محترم با توجه به مباحث مرتبط در معاونت توسعه مدیریت و منابع و زمینه های علاقه مندی خود به صورت فعال ایده پردازی نمایید تا انشا.. در آینده نزدیک شاهد خروجی های خوبی در این حوزه باشیم .
در نشست فوق الذکر کلیه مدیران محترم حوزه معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه به منظور بهره برداری از نظرات و پیشنهادات فارغ التحصیلان رشته مدیریت خدمات بهداشتی درمانی حضور فعال داشتند .کد امنیتی را در کادر بنویسید    
دفعات مشاهده: 9 بار   |   دفعات چاپ: 4 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر