دانشگاه علوم پزشکی ایران
Iran University of Medical Sciences

جلسه مستندسازی اموال

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۵/۴/۲ | 

برگزاری جلسه مستندسازی اموال غیرمنقول شبکه‌ها و مراکز تحت پوشش دانشگاه ایران

هدف از برگزاری این جلسه مستندسازی املاک و اموال منقول دانشگاه بیان گردید.
در ابتدا جناب آقای مزدکی درخصوص مستندسازی و مباحث مربوط به حاکمیت و اهمیت آن در سطح دانشگاه علوم پزشکی ایران مطالبی را عنوان کردند.
سپس جناب آقای دکتر مبارکی از همه رابطین مراکز بهداشت و شبکه ها پیگیری هرچه بیشتر وضعیت املاک را خواستار شدند و مقرر گردید الویت بندی و برنامه‌ریزی در این خصوص و همچنین میزان تحقق و دسترسی به املاک دانشگاه جزء اهداف اصلی اعضاء تعیین گردد. ایشان همچنین به ایجاد انسجام و مدیریت یکپارچه درسطح دانشگاه در جهت دستیابی به نتایج ارزشمند را تاکید کردند.

در ادامه نیز آقای خانعلی عضو و دبیر کمیسیون املاک و مستغلات دانشگاه، گزارشی را درخصوص فرایند مستندسازی و درصد پیشرفت مراکز و نحوه عملکرد آنها ارائه نمودند.

در پایان رابطین مراکز به صورت مجزا به ارائه دستاوردها و عملکرد واحدهای خود در زمینه اموال غیرمنقول در طول سال94 پرداختند.


برگزاری کارگاه آموزشی امنای اموال مورخ 95/03/26 در سالن هشتاد نفره همایش های رازی دانشگاه علوم پزشکی ایران95/03/26

کارگاه آموزشی با حضور امنای اموال واحدهای تابعه در روز95/03/26 برگزار گردید.

عنایت به ضرورت نحوه گزارش گیری تهیه فرم 16 از نرم افزار نظام نوین مالی و الصاق آن در کلیه اتاقها و بخش ها کار گاه آموزشی بدین منظور روز سه شنبه مورخ 95/03/26 در سالن هشتاد نفره همایشهای رازی با حضور کارشناسان اموال کلیه مرکز برگزار گردید. در این کارگاه رئیس اداره حسابداری کالا اموال و خدمات دانشگاه نحوه چگونگی تهیه فرم 16 و گزارش گیری براساس استخراج اطلاعات ورودی برنامه نرم افزاری مدیریت کالا و خدمات را آموزش دادند و تاکید جدی بر تعیین و تکلیف نمودن کارتهای تکمیل شده که با فرم 16 مغایرت دارند نمودند .کد امنیتی را در کادر بنویسید    
دفعات مشاهده: 16 بار   |   دفعات چاپ: 3 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر